29 Kasım 2017 Çarşamba

Ana Sayfa » , » Uyku Kalitesinde Yatak Seçiminin Önemi

Uyku Kalitesinde Yatak Seçiminin Önemi

29 Kasım 2017 Çarşamba
yatsan yatak çeşitleri
Güne uyanmakla birlikte başlıyor hayat koşturmacası.. Kimimiz yoğun geçen mesai saatleri sonrası kolunu bile kımıldatamayacak kadar yorgun düşerken, kimimiz zorlu geçen eğitim hayatı ve sınavlardan bitkin. Kimzmiz günlük ev rutinleri, pazarı, alışverişi derken bitap düşüyoruz. Ve gün nihayetlendiğinde hepimizin ortak isteği rahat bir uyku ve dinlenmek. Yeni günde zinde ve dinç olarak mutlu bir günaydın diyebilmek için rahat bir uyku uyumak şart. Tutulmuş ve yorgun uyanmış bir bedene yeni günün koşturmacası nasıl da ağır gelir? Yatak seçiminin önemi bu noktada karşımıza çıkıyor. Uyku kalitesini arttırarak yeni güne dinlenmiş olarak uyanacağımız bir yatak ilk tercihimiz olmalı.
Yaptığım araştırmalarda gördüm ki Yatsan Yatak farklı vücut tiplerine uygun farklı seçenekleri ve çeşitli yatak ölçüleri ile müşterisine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ortopedik yataklar, anti-alerjik yataklar, vücut ısısını dengeleyen yataklar ve daha pek çok yatak çeşidi olması dikkat çekici. Öncelikli tercihim tabi ki ortopedik yatak. Bazı günler beş dakika bile oturup dinlenemediğim olmuştur. Tabi ki uyku saatini iple çekiyorum. Ve yaşasın istirahat vakti. Kaliteli bir uyku ile güne dinlenmiş olarak uyandığımda çocuklarımla da çok daha iyi vakit geçirebiliyorum. Küçük oğlumla oyunlar oynayabiliyor, çocuklarımın ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyorum.
Yatsan Web sitesinde mini bir anket ile müşterilerinin hangi yatağı seçmesi gerektiği konusunda yardımcı oluyor. Siz de bu mini anketi yanıtlayarak ne tip bir yatak almanız gerektiği konusunda fikir edinebilirsiniz.
Sağlık ve mutlulukla..

4 yorum:

 1. Güne daha dinç başlayabilmek için dinlenmek gerek. Bunun için yatak önemli. Teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 2. Anti Stres yatağım var. Yatağımdan kalkmak ölüm gibi hiç kalkmak istemiyorum :D

  YanıtlaSil
 3. Yatsan'ın sitesini inceledim hemen. Her bütçeye uygun yataklar var. Şu an yatak almayı düşünmüyorum ama visco yastık modellerine ve fiyatlarına baktım.
  Paylaşım için teşekkürler, fikir edinmemi sağladı.

  YanıtlaSil
 4. Paylaşım için teşekkürler..

  YanıtlaSil

Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Sosyal Ağlar