28 Haziran 2017 Çarşamba

Ana Sayfa » , » A101 Fırsatları

A101 Fırsatları

28 Haziran 2017 Çarşamba
A101 kataloğu
A101 marketler zinciri Türkiye’nin hemen hemen her yerinde birden fazla mağazası ile hüküm sürüyor. Bu kadar yayılmasının en büyük nedeni müşterilerinin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti de büyük ya da küçük demeden ürünlerinde yaptığı kampanyalar, fırsatlar ve indirimler ile sağlıyor.
A101 birden fazla indirim ve kampanya modeli uygular. Bunlardan biri haftada bir Perşembe günleri farklı ürünlere uygulanan indirim modelidir. Her Perşembe mağazalarına getirdikleri büyük ve küçük ev eşyaları, yiyecek ve içecekler ile elektronik eşyalarda bazı kampanyalar yaparlar. Sınırlı sayıda getirdikleri ürünler ile müşterilerini mutlu eden mağaza farklı markalara ait ürünler getiriyor. Bunun dışında uyguladığı başka kampanyalarda bulunuyor. Başka bir kampanya çeşidi de sadece gıdalarda yaptığı indirimlerdir. https://www.a101.com.tr/brosurler/haftanin-yildizlari/ sayfasından ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğimiz broşür sayesinde alışverişimizi daha kolay yapabiliyoruz. Hazırladığı broşürleri mağazalarında ve internet sitesinde kolay bir şekilde bulabiliyoruz. Bu sayede indirimlerden her şekilde haberdar olup ürün çeşitliliği sayesinde eksiklerimizi tamamlayabiliyoruz.
Özel günlerde yaptıkları ekstra indirimler ve ürün çeşitliliği, kalitesi ile de ekstra mutluluk sağlıyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’ nün yaklaşması ile mağazalarının hediyelik eşyalar, bayramlık ikramlar ile dolması bekleniyor. Örneğin; babamıza Babalar Günü hediyesi almadıysak A101 den uygun fiyatlara hediyelik ürünler bulmak çok zor olmuyor. Ramazan Bayramı için getirdiği ürünler ile misafirlerimize ikram edeceğimiz farklı marka ve çeşitlerde yiyecek, içecek alabiliyoruz. Farklı bir fırsat modeli de belli bir miktar üzerinde alışveriş yaptığımızda kasada bildirilen indirimli ürünlerden faydalanmak oluyor. Ev veya ofis kurarken ihtiyacımız olan birçok ürünü A101 mağazalarında bulabiliyoruz. Mağazalar koltuk, televizyon, telefon ya da küçük mutfak aletleri gibi aklımıza gelebilecek her eşyayı bulunduruyor. Okulların açılacağı haftada okul eşyalarından onlarca indirim uygulayan mağaza, çocuklar ve aileleri alışveriş yapmaktan kendini alamıyor. A101 farklı çeşitlerde farklı ürünler için yaptığı indirimleri, fırsatları ve kampanyaları broşürlerinde yayınlayarak çok fazla insana ulaştırıyor. Üstelik bu broşürleri web sayfasında güncelleyerek yayınlaması da müşterileri için büyük bir avantaj oluyor.

13 yorum:

 1. Marketlerdeki indirim günlerini takip edemiyorum. Yayininiz sayesinde A101 deki indirimleri artık takip edebileceğim.
  Paylaşım için teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
 2. ay a101 çok seviyom yaaaa. bim de şok daaaa :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de hep broşürlerden takip ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevimdim.. güzel fırsatları değerlendirmeli..
   sevgiler.

   Sil
 4. Bak bu iyi oldu favorilerime alayım bu siteyi arada gerçekten uygun ürünler oluyor yakalamış oluruz..

  YanıtlaSil
 5. Tam, "peki bu indirimleri nereden göreceğiz?" diye soracaktım. Yazmışsın. :) Teşekkürler.

  Sevgiler. :)

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel fırsatları oluyor. Kaçırmamak lazım.

  YanıtlaSil
 7. Ben Singer overlok makinası almıştım 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel fırsatlar sunuyorlar. Değerlendirmek gerek..

   Sil

Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Sosyal Ağlar