4 Mayıs 2017 Perşembe

Ana Sayfa » , , » Buzdolabının Yanına En Çok Yakışan Derin Dondurucu

Buzdolabının Yanına En Çok Yakışan Derin Dondurucu

4 Mayıs 2017 Perşembe
Derin dondurucunun buzdolabının yanında durması gerektiğine inananlardanım. Hem pratik oluyor hem de birinden çıkardığını diğerine koyabiliyorsun. İşin estetik tarafı da var, dik ve dikdörtgen bir buzdolabının yanına, aynı şekle sahip bir derin dondurucu gerekiyor! Uğur Soğutma’nın UED 5170 DT A++ isimli modelini bu nedenle beğendim: Aynı bir buzdolabına benziyor.

Tek kapılı bir buzdolabı düşünün, UED 5170 DT A++ görünüm olarak buna benziyor. İçinde 5 tane şeffaf plastikten sepet var. Bu tasarım oldukça kullanışlı, çünkü içine koyduğunuz besinler daha derli toplu duruyor. Sepetler şeffaf olduğu için, dışarıdan baktığınızda bile içinde ne olduğunu görebiliyorsunuz. Dış kapağı rahatça açılıyor, bazı buzdolaplarında olduğu gibi kapakla güreşmeniz gerekmiyor! Buna rağmen mükemmel bir yalıtımı var. O kadar ki, elektrik kesilse bile derin dondurucu içindekiler 15 saat boyunca çözülmeden durabiliyor. Sık sık elektrik kesilen bir yerde yaşıyorsanız, en çok bu özelliğini beğeneceksiniz.

İçi oldukça geniş. Kullanma kılavuzuna göre, 170 litre iç hacmi var. Büyük boy bir buzdolabının neredeyse yarısı kadar geniş yani. Bir derin dondurucuya göre, oldukça yüksek bir kapasite bu. Kalabalık aileler bile rahatlıkla kullanabilir. Isı kontrol sistemi mekanik ve kapağı açar açmaz ulaşabiliyorsunuz. Ağırlığı ise yalnızca 46 kg. Kendi başınıza bile rahatça bir köşeden diğerine taşıyabilirsiniz. A++ enerji sınıfına ait, yani elektrikten tasarruf edebiliyor, hiç kapatmadan kullanabiliyorsunuz. Açıkçası dikey derin dondurucu istiyorsanız, UED 5170 DTK A++’ın ilk tercihlerinizden biri olmalı. 12 taksitle satın almak için https://satis.ugur.com.tr/item/ued-5170-dtk-a adresini kullanabilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

12 yorum:

 1. Derin dondurucunun dik modeli evin neresinde durursa dursun yer kazandırır.
  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, kullanım kolaylığı ve yer tasarrufu sağlayacak bir ürün olması güzel..
   Çok teşekkür ederim..
   Sevgiler..

   Sil
 2. Geçen ay Diyarbakır da ki oğlum da aldı bu marka çok iyi bu konuda.
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayırlı uğurlu olsun. Memnun kalmanıza çok sevindim..
   Sevgiler..

   Sil
 3. Ben de farklı bir markanın var. Yıllardır kullanıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Müthiş bir kullanım kolaylığı..
   Güle güle kullanın.
   Sevgiler..

   Sil
 4. Derin dondurucu da süpermis kocaman.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüm kışlık hazırlıkları sığacak kadar geniş.. Ben çok beğendim..
   Teşekkürler..
   Sevgiler.

   Sil

Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Sosyal Ağlar