15 Şubat 2017 Çarşamba

Sani Sticks Türkiye

15 Şubat 2017 Çarşamba
sani sticks türkiye
Lavabo açmak, açmaya çalışmak hep bir sıkıntı olmuştur benim için. Bazı lavabo açıcı kimyasal ürünleri kullanmak da oldukça zordur. Ağır koku da yayarlar bazen etrafa. Tıkanık lavaboları açmaya çalışmak bazen tam bir işkenceye dönüşebilir. Sırf bu yüzden lavabo açıcılardan kaçmış ve lavabo pompasıyla mücadeleme devam etmişimdir. Şimdi Sani Stick sayesinde artık ne pompalara ne de ağır kimyasallara ihtiyacım kalmadı.
sani sticks yorumları
Sani Stick 12'li ambalajlarda satılıyor. Her ay için bir adet olacak şekilde tasarlamışlar.Küçük, kullanımı kolay, etrafa ağır kimyasal kokuları yaymayan, tıkanıklığı açan ve oluşabilecek tıkanıklıkları önceden önleyen bir ürün bu. Giderlerde tıkanıklığı önlediği için gider yolunda bir koku da oluşmuyor. Kendi kokusu etrafa nüfuz etmediği gibi diğer kokuların oluşmasını da önlüyor.Gider borusunun kıvrımlı yerinde kalıp bir ay boyunca yavaş yavaş eriyerek görevini yerine getiriyor.
sani sticks
Yağları itme özelliği ile mutfak lavabolarının giderinde yağ birikmesini önler. Kullanımıysa çok kolay. Bir adet Sani Stick'i lavabo veya küvetin gider deliğine atıyoruz. Hepsi bu. O yerine yerleşiyor ve biz görmeden görevini yerine getirmeye devam ediyor. Ürünün detaylarını Sani Sticks Türkiye adresinden inceleyebilirsiniz.

14 yorum:

 1. meraklıları için faydalı bir yazı olmuş :)

  YanıtlaSil
 2. Çok faydalı bir ürünmüş sevgili Nahide 12 adet olması da ayrı bir güzel. Hangi marketlerde satılıyor acaba mutlaka denemek isterim 😊. Paylaşım için teşekkürler sevgilerimle ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Henüz marketlerde bulunmuyor. İnternet üzerinden hizmet veriyorlar. Yazının sonunda verdiğim bağlantıdan direk ulaşabilirsiniz.
   Sevgiler.. 🌹

   Sil
 3. Daha önceden hiç adını duymadığım bir marka. Denemek lazım. Verdiğin bilgi için teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
 4. Benim de yeni deneyimlemeye başladığım bir ürün ve ben işin açığı böyle bir performans beklemiyordum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle mutfak lavabosunda faydasını gördüm. Süzgeç olsa dahi bazen artıklar gidere kaçabiliyor. Bu da suyun yavaş gitmesine sebep olabiliyor. Ürünün yağı itme özelliğinden olsa gerek suyun yavaş gitmesi gibi bir sorun yaşamadım. Yalnız ben ürün eridikçe etrafa hafif bir koku yayılır diye beklemiştim. Kokusu yok ürünün.

   Sil
 5. Çok faydalı ve pratik bir ürünmüş. Yüreğine sağlık.

  YanıtlaSil
 6. Tam benlik olmuş paylaşımınız teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 7. Lavabo tıkanıklığı sorunu yaşamayan çok azdır herhalde. Özellikle mutfak lavaboları hep uğraştırır. Ürünü ilk kez gördüm ve çalışma mantığını sevdim. Deneyimleriniz iyi sonuç vermiş. Gördüğümde ben de denemek isterim...
  Teşekkürler Nahide Hanım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet özellikle mutfak lavabarında sıkıntı yaşanıyor.
   Çok teşekkür ederim. Sevgiler.. 🌺🌺

   Sil

Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Sosyal Ağlar